ABD’de binici Tatyana Remley, boşanma aşamasında olduğu milyoner kocasını öldürtmek kiralık katil tuttu

ABD’de sosyetenin binicilik şovlarından tanıdığı Rus asıllı Tatyana Remley’nin (42) milyoner Mark Remley (57) ile 12 yıllık evliliği bu yıl Mayıs’ta bitti. Çift ayrılma kararı aldı. Tatyana, Temmuz’da boşanma davası açtı.

Tatyana dava süresince aylık 15 bin dolar eş yardımı, San Diego’daki malikaneyi ve iki aracı özel olarak kullanmayı talep etti. Çünkü Mark tüm mali kaynaklarını kısıtlamıştı. Çift arasında çekişme başladı. Davanın açılmasından sadece dokuz gün sonra çiftin San Diego’da yaşadığı 5.3 milyon dolarlık malikanede yangın çıktı.

Mark, Tatyana’nın çıkardığını iddia etti. Tatyana hakkında soruşturma açıldı. İzleyen günlerde ise Tatyana, bir kahve dükkanında polis baskınında tutuklandı.

KİRALIK KATİL TUTTU

Tatyana’nın bu görüşmede, kocası Mark’ı öldürtmek için kiralık katile 2 milyon dolar teklif ettiği ortaya çıktı.
Görüşmeye gelen kişi sivil polisti. Tatyana’nın planından haberdar olan polis, suçüstü yapmak için devreye girmişti. Tatyana’nın bu görüşme için yanında nakit para ve üç silah getirdiği belirlendi. Kocasının cesedinin de yok edilmesini istemişti. Tatyana’nın boşanma davası sonuçlanmadan Mark’ın mirasına konmak için bu komployu hazırladığı öne sürülüyor.

Tatyana Remley’İN tutuklu yargılanmak üzere hapse atıldı. Ailesinden 2002’de 26 milyon dolar miras kalan Mark Remley’nin Tatyana ile nasıl tanıştığı bilinmiyor. Bazı görgü tanıkları Tatyana’nın civardaki polo kulüplerinde zengin avına çıktığını bildiklerini söyledi.

Mark Remley, en son Tatyana Remley tutuklanmadan bir gün önce görüldü. Komşusuna gidip fenalık geçirdiğini söyleyerek yardım istedikten sonra ortadan kayboldu.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x