Fenomen Selin Ciğerci’nin Eski Eşi Gökhan Çıra’nın Evlendiği Haberi Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Bir dargın bir barışık ikili Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, bildiğiniz gibi magazin dünyasında adından sıklıkla söz ettiriyordu. Fakat şimdi iki kez evlenip boşanan çiftin ismi bir daha evlilik haberleriyle anılamayacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz gün Gökhan Çıra, yaptığı bir paylaşımda bir süredir beraber olduğu sevgilisi Eylül Keleş ile evlendiğine yönelik bir paylaşım yaptı. Haberin ayrıntılarına ve Gökhan Çıra’nın yaptığı açıklamaya gelin beraber bakalım.

Bir ayrılıp bir barışmasıyla tanıdığımız çiftimizden fenomen Selin Ciğerci, eski futbolcu eşi Gökhan Çıra ile 2019 yılında evlendi.

İlişkilerinde sorun yaşayan çift 10 Eylül 2021’de Beykoz Adliyesi’nde anlaşmalı boşanarak yollarını ayırdı.

2022 senesinin ilk haftalarında tekrar görüştüklerini açıklayarak ikinci kez evlenen ünlü çiftimiz kısa bir süre sonra tekrar boşandı.

Evliliklerinde aradıklarını bulamayan ve çift taşıyıcı anne yoluyla evlat sahibi olan çiftimiz farklı insanlarla olan ilişkileriyle de gündeme geliyordu.

Selin Ciğerci ile boşandıktan sonra Eylül Keleş ile evlilik kararı alan Gökhan Çıra, haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisine evlilik teklifi eden ve sonrasında nişanlandıklarını ilan eden Gökhan Çıra, sosyal medya hesabından damatlıkla poz verdi.

Paylaşıma gelen yorumlara cevap veren Gökhan Çıra bir takipçisinin “Nikah mı var?” sorusuna “Evleniyorum” cevabını verdi:

Bir diğer takipçisinin yorumuna ise “Bu kez eşime koca olmaya gidiyorum” cevabını veren Gökhan Çıra böylece ‘evlendi mi?’ sorusuyla gündeme geldi.

Eylül Keleş ile olan ilişkisini göz önünde yaşayan Gökhan Çıra, daha sonra çıkan evlilik haberlerine yaptığı paylaşımla açıklık getirdi:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir