Flört Edilen Erkeğin Telefon Ekranını Açık Bırakıp Gitmesine Gelen Tepkilere Siz de Hak Vereceksiniz!

Modern çağda akıllı telefonlar bize istediğimiz her kişiye ulaşma fırsatı verir. Bu fırsat da ikili ilişkilere zarar verebilecek boyuta gelebilir. İlişkide bir tarafın flört uygulamalarında gezmesi, gizli mesajlaşmaları, gizli buluşmaları olması hatta evli bile çıkması şaşırtmıyor artık kimseyi. Twitter’da @morfinliwotka adlı bir kullanıcı, flört ettiği erkeğin telefonu masada ekran açık bırakmasını ben aradığım erkeği buldum notuyla paylaştı. Tabii bu durum tepkilere neden oldu.

Günümüzde ilişkilerde karşılıklı güven kazanmak oldukça zordur. Hem erkekler hem de kadınların ellerinde partnerlerini aldatabilecek çok araçları vardır.

Teknoloji çağı ya da modern çağ artık ne derseniz diyin elimizin altında akıllı telefonlar varken birine ulaşmak çok kolay. Flört uygulamaları kullanıcılarının sayıları da bi’ hayli fazla. Özellikle evli insanlar bile buralarda.

Haliyle kimse kimseye güvenemiyor artık. Güvenmek içinse bir neden arıyoruz. Özellikle son yıllarda sosyal medyada erkeklerin güvenilmez olabileceğiyle ilgili çok şey yazılıp çiziliyor.

Twitter’da @morfinliwotka adlı bir kullanıcı, flört ettiği erkeğin telefonu masada ekran açık olarak bırakmasını güven verici bulduğunu belirten bir tweet paylaştı.

Ancak sosyal medya ahalisinden bu duruma tepkiler gecikmedi.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

Flört döneminde sizin başınıza hiç böyle olaylar geldi mi? Yorumlara buyrun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x